Сцена

Мајли Сајрус без срам ги прошета голите гради ФОТО

Контроверзната пејачка Мајли Сајрус (27) дефинитивно умее да го привлече вниманието на јавноста и да стане топ-тема на социјалните медиуми. Па така, ако помисливте дека ќе се „смири“ покрај младиот пејач Коди Симпсон (22), со кого е во врска по аферата со блогерката Кејтлин Картер (30), поради која се шпекулира дека се разведе со актерот Лијам Хемсворд (30), се излажавте. За Мајли повторно се зборува и пишува, а еве зошто!

Имено, по провокативните и перверзни фотографии кои таа и нејзиниот сакан ги објавуваат на Инстаграм, Мајли се прошета пред насобраните фотографи, кои ја чекаа пред хотелот во кој се врати по моден настан. И имаа зошто, затоа што Мајли им даде „добар“ материјал…

На себе носела црни панталони и бела блуза во облик на елек, со длабоко деколте, која се врзува позади.

Пејачката прошета меѓу моделите на ревијата на Марк Џејкобс, а на враќање кон хотелот

Фотографиите можете да ги погледнете тука.

ФОТО: EPA / ETIENNE LAURENT

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Расел Кроу го покажа својот имот во Австралија: По страотните пожари конечно дожд ФОТО

saso user

Убиен актерот од филмот „Треинспотинг 2“

saso user

Во чест на шестиот роденден, мама Кејт го фотографираше принцот Џорџ ФОТО

saso user