Свет Сцена Топ вести

(Фото + 18 ) Фотографии со експлицитна содржина на Меган го разнишаа кралството на Кралицата Елизабета

Кризата во кралското семејство на Англија има дебела позадина. Кралицата Елизабета никако не може да се помери со некој испади на Меган Маркел, посебно од некои експлицитни фотографии, а кој фотографии си ги правела самата Меган Маркел. Фотографиите на големо се вртат на социјалните мрежи, но се појавува и фоторграфија на Принцот Чарлс, на која братот на Хари, му ги покажува фотографиите од Меган Маркел.

По одземањето на титулата и барањето да ги вратат трошоците за поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени со јавни пари, британската кралица Елизабета продолжила да им ги скратува задоволствата и луксузите.

На Меган ѝ е одземен накитот од кралската колекција, вклучително и прстенот со син камен кој го доби како подарок откако се омажи за принцот Хари.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Во 10 часот ќе започне комисиската расправа за Законот за Јавно обвинителство

saso user

Индија и Мароко ќе купуваат оружје од САД во вредност од 5,5 милијарди долари

saso user

Мадона ќе настапи на Евровизија за неверојатна сума

saso user