Сцена

Кралицата ѝ го одзеде накитот на Меган

По одземањето на титулата и барањето да ги вратат трошоците за поправка на куќата на принцот Хари и Меган Маркл, кои се платени со јавни пари, британската кралица Елизабета продолжила да им ги скратува задоволствата и луксузите.

На Меган ѝ е одземен накитот од кралската колекција, вклучително и прстенот со син камен кој го доби како подарок откако се омажи за принцот Хари.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Камерон Дијаз, некогаш најплатената актерка, открива зошто повеќе нема да глуми

saso user

Поранешната сопруга на Кајмакоски со секси фотки од теретана

saso user

Тамара: На Евровизија ќе пеам за мојата ќерка

saso user