Сцена

По врска од 4 години, за 9 дена се омажив за друг

Славица Чуктераш изнесе малку познати детали од нејзиниот приватен живот во една емисија и изненади многумина.

– “Мојот живот е турбулентен. И, дозволете ми да ви кажам нешто. Имав врска четири години пред бракот. Јас ја завршив таа врска и по 9 дена, се впуштив во друга. Без разлика дали се совпадна или не, јас немам идеја. Умерено”, изјави во „Магазин Ин“.

Вели се забавувала со поранешниот сопруг.

– „Имавме пауза од месец и половина. Продолживме и повторно не успеавме“.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Пријателката на Меган Маркал нема време да го види бебето Арчи

saso user

Очајната Шенон Доерти откри: Ми се врати ракот на дојка, сега е во четврти стадиум ФОТО

saso user

Убавицата од серијата „Изгубени“ ја избричи главата и објави снимка на Инстаграм ФОТО+ВИДЕО

saso user