Сцена

Северина бега од гуски што ја следат (ВИДЕО)

Хрватската пејачка Северина која се одмара во Грција се исплаши од неколку гуски кои ја следеа.

Таа на својот инстаграм профил сподели видео во кое се гледа дека бега од неколку гуски што ја бркаат.

„Не може да седиш со нас“, напиша кратко.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Скандал: Авторот на „The Notebook“, Николас Спаркс е хомофобичен и расист?

saso user

Почина српскиот актер Игор Первиќ

saso user

Бритни Спирс: Татко ми ме тераше да се дрогирам, па ме смести во ментална установа ФОТО

saso user