Урбани вести

Јавен Оглас: За работно ангажирање на невработени лица по Годишната програма за јавни работи

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

В.Д. ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ГЕОРГИЕСКИ ПРИСУСТВУВАШЕ НА СВЕЧЕНОТО ОТВОРАЊЕ НА БАЛКАНСКИОТ КОНГРЕС ЗА УРОЛОГИЈА

saso user

УТРЕ ВЕЛОСИПЕДСКО ДЕФИЛЕ ВО ОХРИД

saso user

ЧИНАРОТ ПРОГЛАСЕН ЗА ПРИРОДНА РЕТКОСТ

saso user