Сцена

Се породи најпознатата плус-сајз манекенка ФОТО

„Плус сајз манекенката Ешли Греам и нејзиниот сопруг, Џастин Ервин, станаа родители на момче, а Ешли на обожавателите веста им ја пренесе преку Инстаграм.

32-годишниот модел се породи во сабота, а во понеделникот ја сподели новоста на Инстаграм.

„Во саботата нашите животи се променија на подобро. Им благодарам на сите на љубовта и поддршката за време на овој неверојатен период“, напишала во објавата.

Ешли и нејзиниот сопруг се венчаа пред пет години, а до бракот живееле во целибат, за еден на друг да си докажат дека имаат доверба и дека се посветени.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Моби ѝ се извини на Натали Портман

saso user

Анџелина Џоли во ретко интервју конечно призна зошто се развела од Бред Пит

saso user

Ќерката на Брус Ли се скара со Тарантино

saso user