Сцена

Џенифер Анистон откри урнебесен трик како успеала да не го истутка фустанот ФОТО

Доделувањето на наградите САГ го обележа и фустанот на Џенифер Анистон кој „сокри сè и не сокри ништо“, но и хемијата која, изгледа, сè уште постои помеѓу неа и Бред Пит.

Белиот сатенски фустан од модната куќа „Диор“ под кој убавата актерка не носела градник ѝ обезбеди за неа уште повеќе да се зборува. Но, вистинска мака е да се носи тоалета од овој материјал бидејќи лесно се тутка.

На својот Инстаграм-профил, славната актерка на духовит начин покажа како седела во автомобилот за да не го истутка прекрасниот фустан, а потоа им се заблагодари на своите колеги за освоената награда, земајќи предвид дека станува збор за признанија што ги доделуваат актерите на своите колеги – актери.

Here she is: The star, who gave a peace sign and a smile, wrote: 'No wrinkles... harder than it looks! Somewhere between these two photos, my peers gave me a gift I will cherish and a night I will never forget. Thank you @SAGAwards, @TheMorningShow, and our incredible cast and crew. Let's get back to work!'

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Како ќе изгледа евровизиската сцена во Тел Авив? (ГАЛЕРИЈА)

saso user

Влегла во продавница и им ги платила сметките на сите купувачи, а никој не ја препознал музичката ѕвезда ВИДЕО

saso user

Убавата актерка објави фотографија со синот, а сите мислат дека се сестри! ФОТО

saso user