Сцена

Мистерија: Дали Камерон Дијаз се породи пред неколку дена или не?! ФОТО

Дали Камерон Дијаз се поради на 47 години, е прашањето за кое дебатираат речиси сите светски медиуми. Некои тврдат дека тоа е точно, додека други веруваат дека сурогат-мајката ја родила ќерката на славната актерка.

Дали Камерон Дијаз (47) се породи на почетокот на 2020 година или не, полемизираат светските медиуми.

Славната актерка пред само неколку дена преку Инстаграм објави дека стана мајка на слатко девојче.

Имено, откако се омажи со Бени Маден (40), Камерон се повлече од актерството и престана на снима, така што малку се знаеше за нејзиниот приватен живот, како и за нејзината бременост која е резултат на неколку обиди за вештачко оплодување.
Појавата на актерката и толку брзото „враќање“ во секојдневниот живот предизвика големо воодушевување на јавноста, но наметна и сомнеж дали таа воопшто го носела своето дете или го родила сурогат-мајка.

FOTO: Instagram/Printskrin

ФОТО: EPA/JENS KALAENE

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Конечно откриено името на новиот филм за Џејмс Бонд ВИДЕО

saso user

Италијанска манекенка може да го уништи бракот на Роналдо

ohrid_user

Џесика Симпсон стана мајка по третпат: На ќеркичката ѝ даде необично име ФОТО

saso user