Видео Топ вести Урбани вести

Видео/Фото: Богојавление – Водици Охрид 2020

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Изградба на канализација на дел од улицата „Рашанец“ во Лескоец

saso user

Чавков и другите осудени за 27 април остануваат во притвор

saso user

Јанева негира вмешаност во „Рекет” – некој со сите сили сакал да го урне СЈО

saso user