Сцена

Еве каде најпознатата навивачка на Барселона ја истетовирала главата на Меси ФОТО

Сузи Кортез, најпознатата навивачка на Барселона, повторно е во центарот на вниманието на јавноста. Бразилката е голем фан на Лионел Меси и често позира во негово друштво.

Таа сега отиде чекор понатаму и ја истетовирала неговата глава.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Почина соул легендата Бил Витерс, авторот на „Ain’t No Sunshine“ и „Lean on Me“ ВИДЕО

saso user

Амал Клуни ги засени сите на приватната вечера со принцот Чарлс ФОТО

saso user

Славните сестри манекенки ограбени во Грција!

saso user