Сцена

Рита Ора се тетовирала на интимно место, но дувна ветер и …

Популарната пејачка Рита Ора (29), 2020 година ја дочека на јахта и секојдневно ги честеше своите фанови со фотографии во бикини, а така продолжи и во првата половина на јануари.

Рита овој пат позираше во проѕирен жолт фустан додека на плажа снимаше реклама за еден бренд на облека чие заштитно лице е подолг временски период.

Ветерот и го крена фустанот на пејачката, а под него го покажа бодито кое го носи. Меѓутоа, тоа не е се, Рита ја покажа и тетоважата во интимната зона.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Џастин Бибер објави фотографии од ултразвук и ги згрози фановите: Ти си болен ФОТО

saso user

Во нивниот дом не се слави денот на жената: Балашевиќ со една објава објасни што мисли за 8 март ФОТО

saso user

„Лажи ме“ – песна од соработката на „Блу Бенд“ и „2Бона“ ВИДЕО

saso user