Сцена

Кендал Џенер во танга бикини од 7.000 денари ФОТО

Супермоделот Кендал Џенер (24), одморала на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка најдобрата пријателка Бела Хадид.

Кендал изгледала прекрасно во костимот за капење кој во горниот дел имал мал топ кој ја истакнал нејзината фигура и линија на тело.

Костимот за капење е од брендот „Frankies Bikins“ кој во последно време станува сè попознат.

Костимот за капење е инспириран од трендовите во 90-те години, а може да се купи за околу 7.000 денари.

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

„Пријатели“ се враќаат? Во тек се преговорите со актерите

saso user

Повторно заедно: Емина и Садетин на одмор од 50.000 евра ФОТО

saso user

По бројните озборувања, Бред Пит конечно ја откри вистината за својот љубовен живот

saso user