Сцена

Кендал Џенер во танга бикини од 7.000 денари ФОТО

Супермоделот Кендал Џенер (24), одморала на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка најдобрата пријателка Бела Хадид.

Кендал изгледала прекрасно во костимот за капење кој во горниот дел имал мал топ кој ја истакнал нејзината фигура и линија на тело.

Костимот за капење е од брендот „Frankies Bikins“ кој во последно време станува сè попознат.

Костимот за капење е инспириран од трендовите во 90-те години, а може да се купи за околу 7.000 денари.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Елен изненади геј пар чии родители нема да присуствуваат на венчавката (ВИДЕО)

saso user

Том Хенкс ја опиша агонијата со коронавирусот: На Рита ѝ беше толку лошо што ползеше до бањата

saso user

Дрејк тајно ѝ платил 350.000 долари на моделка која го обвини за силување

saso user