Македонија Топ вести

(Видео) Баба ПЕРСА ги дозакопа дечките од СДСМ.

После објавеното видео, градоначалникот Александар Наумовски ни испрати видео со своја верзија на приказната…Секако, моравме да се вратиме во Волково за да ја потврдиме или негираме неговата верзија…Погледнете ја реакцијата на Баба Перса кога го виде видеото на градоначалникот на Ѓорче Петров

Posted by Furkan Saliu on Четврток, 05 декември 2019

Фуркан Салиу ,Честитки.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Локалната самоуправа апелира до граѓаните да ги почитуваат законските прописи ,сите објекти кој нелегално се градат ќе бидат срушени

saso user

На лекар се добива дијагноза и за неплатени придонеси

saso user

СДСМ: Безидејноста на ВМРО ДПМНЕ, предизборна програма Тилев-Милошевски

saso user