Македонија Топ вести

(Видео) Баба ПЕРСА ги дозакопа дечките од СДСМ.

После објавеното видео, градоначалникот Александар Наумовски ни испрати видео со своја верзија на приказната…Секако, моравме да се вратиме во Волково за да ја потврдиме или негираме неговата верзија…Погледнете ја реакцијата на Баба Перса кога го виде видеото на градоначалникот на Ѓорче Петров

Posted by Furkan Saliu on Четврток, 05 декември 2019

Фуркан Салиу ,Честитки.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВМРО – ДПМНЕ: Истрагата за „Рекет“ тапка во место, нема нови приведени

saso user

Пендаровски: Потребен е нов закон за јавно обвинителство – според европски, а не според политички стандарди

saso user

Нови четворица починати од ковид-19 на Инфективна

saso user