Сцена

Јелена Розга во врска со 12 години помлад белграѓанец

Јелена Розга (42) летово ужива во љубовта со 12 години помлад белграѓанец, според хрватските медиуми, за кого не сака да зборува во јавноста, а како што наведува покрај него е неизмерно среќна, пишува „Стори.рс“.

Станува збор за белграѓанец кој се занимава со консалтинг, а кого Јелена го запознала преку заеднички пријатели ова лето.

– Разликата од 12 години не им предизвикува никаков проблем, тој е многу добар кон неа, се грижи за неа 100 отсто. После Стјепан Хаусер, кој беше лош кон неа, ѝ беше повеќе од потребна маж кој е потполна спротивност од него – навел извор за овој весник.

– Јелена не сака да ја изгуби приватноста и среќата што ги има покрај тоа момче. Веднаш на почетокот, таа го замоли да не открива по секоја цена дека е со неа. За нив знаат само нивните најблиски пријатели и сигурно нема да биде подготвена некое време јавно да истапи и да каже дека е вљубена во многу помлад маж. Сепак, тие планираат заедничка иднина и прашање на време е кога ќе мора да ја откријат врската – изјавил извор за магазинот.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Елен изненади геј пар чии родители нема да присуствуваат на венчавката (ВИДЕО)

saso user

Тејлор Свифт повикува на отстранување на сите спомен обележја во САД кои слават расистички историски фигури

saso user

Мадона повторно се фотографира со голи гради ФОТО

saso user