Сцена

Лидија Вукиќевиќ топлес посака добро утро од креветот ФОТО

Познатата српска актерка Лидија Вукиќевиќ (57), последната година речиси секојдневно ја интригира јавноста со профокативни фотографии на Инстаграм, па неретко можете да ја видите во костим за капење, со истакнати гради, пишува српски „Телеграф“.

Згодната актерка ги воодушевува своите следбеници на Инстаграм со прекрасниот физички изглед.

Овојпат Лидија се фотографирала во еден хотел во Нови Сад, а добро утро посакала топлес, од креветот.

Славната Вики од хит-серијата „Подобар живот“, иако свртена со грб, познатата актерка во ова издание предизвика огромно внимание и бројни позитивни коментари кај обожавателите.

Lidija Vukićević

Foto: Instagram/vukiceviclidija

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Роналдо побегнал од децата во Дубровник, а Георгина им се потсмевала

saso user

Проклетството на ѕвездите на „Беверли хилс“: Од нервен слом, клиничка смрт, до депресија и рак!

saso user

На именден го доби најголемиот подарок, пејачката Елена Миленковска стана мајка

saso user