Видео Македонија Топ вести

(Видео) Десантот на Охрид, како МВР демонстрира сила !

Вака изгледаше „Десантот“ на хеликоптерот на МВР на плоштадот „Крушевска Република“?! Ова не е прелет, ова е изживување врз народ и имот на народ.

Hilihopterski Desant na MVR vrz Ohrid..treniraat deckive.

Posted by Sasho Denesovski on Недела, 10 ноември 2019

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Не фрлајте градежен отпад во контејнерите

saso user

Божиновски: СДСМ и градоначалникот Константни Георгиески и натаму одат спротивно препораките на УНЕСКО за Охрид

saso user

„Бомби“ за „Монструм“: Беџети одбивал да потпише за екстрадиција, се слушаат и гатачката и мајката на Груевски

saso user