Видео Македонија Топ вести

(Видео) Десантот на Охрид, како МВР демонстрира сила !

Вака изгледаше „Десантот“ на хеликоптерот на МВР на плоштадот „Крушевска Република“?! Ова не е прелет, ова е изживување врз народ и имот на народ.

Hilihopterski Desant na MVR vrz Ohrid..treniraat deckive.

Posted by Sasho Denesovski on Недела, 10 ноември 2019

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Полицијата трага по 35 годишен скопјанец

saso user

Ахмети за „Монструм“: Имав информации дека убиените биле масакрирани

saso user

Мицкоски: Македонската нација и јазик поминале низ поголеми премрежија, но останале тоа што се

saso user