Балкан

Почина дете паѓајќи од 12-ти кат во Ниш

Дете почина паѓајќи од 12-ти кат во Ниш, пренесуваат српските медиуми.

Седумгодишното момче наводно било само дома, а паднало на автомобил паркиран пред зградата. Тоа починало на лице место.

Засега не се познати повеќе детали, полицијата врши увид.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Протест „1 од 5 милиони“: На однапред украдени избори нема да учествуваме

saso user

Колинда ја испрати ќерката на Харвард

saso user

Лазански нов амбасадор на Србија во Русија

saso user