Сцена

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затоа што манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово бикини. Ирина поставила бар полн со пијалаци во прв план на фотографијата, но малкумина тоа го забележале.

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите.

„Леле“, „Каква убавина“, „Немате недостатоци“, „Прекрасно тело“, „Ирина, кралице“, беа некои од коментарите.

FOTO: Instagram/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Шведски бенд преработи песна на групата „Дивље јагоде“ (ВИДЕО)

saso user

Џенифер Лопез и Крис Еванс ќе ги прогласуваат добитниците на 91. доделување на Оскарите

ohrid_user

Деми Мур се соблече сосема гола на 56 години ФОТО

saso user