Сцена

Миранда Кер и милијардерот го добија вториот син

Поранешниот ангел на „Викторија Сикрет“, Миранда Кер и милијардерот Иван Спигел го добија вториот син. Кер родила момче минатата недела, пишуваат странските медиуми.

Иако најави дека деталите за бременоста ќе ги чува во тајност, манекенката често објавуваше фотографии од трудничкиот стомак на Инстаграм.

Да потсетиме, 36-годишната манекенка и 29-годишниот основач на Снепчет претходно се заветија дека нема да имаат сексуални односи пред бракот во кој стапија во 2017 година.

– Сè уште не. Дури откако ќе се венчаме. Иван е многу традиционален – изјавила Кер за магазинот „Тајм“ во тоа време.

Миранда има и осумгодишен син Флин од првиот брак со актерот Орландо Блум, кој заврши во 2013 година.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Зборуваат дека се здебелила и деформирала: Ријана објави видео без фотошоп, сè се тресе ВИДЕО

saso user

Севе позира со ѕвездите на „Игра на тронови“, а ја покажа и новата фризура ФОТО

saso user

Принц Хари бесен: Ја изгубив мојата мајка и сега гледам како ја малтретираат Меган

saso user