Сцена

Новиот дечко ја изненади Мајли Сајрус во болница ФОТО

Славната пејачка и актерка Мајли Сајрус (26) заврши во болнички кревет. Таа добила воспаление на крајниците, а на Инстаграм напиша дека се обидува што побрзо да оздрави.

Поранешната сопруга на aктерот Лиам Хемсфорт закрепнува во прегратката на ново момче, пејачот Коди Симпсон.

Мајли открила дека нејзиното момче Коди Симпсон (22) ѝ помага за да закрепне побрзо.

Коди ја изненадил за време на посетата со букет рози, а легнувајќи во нејзиниот кревет, на гитарата и ги отсвирел нејзините омилени песни.

Во болницата покрај неа била и нејзината мајка на која исто така таа ѝ се заблагодарила за неизмерната поддршка која и ја дава постојано.

Инаку, Мајли по осум месеци брак се разведе од Лиам Хемсфорт, па почна врска со својата пријателка Кејтлин Картер, а сега веќе е во врска со долгогодишниот пријател Коди Симпсон.

ФОТО: Инстаграм/Принтскрин

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Згодниот брат на Кејт Мидлтон се сврши со Французинка ФОТО

saso user

ФБИ сака да го испраша средниот син на британската кралица: Милијардерот педофил му праќал девојчиња на принцот Ендру ВИДЕО

saso user

Лејди Гага: Во детството трагав по уметничко патување како Енди Ворхол, Боуви и Мик

saso user