Број на текстови објавени денес: 93
Свет

Откако ги уапсиле, маж и жена имале секс во полицискиот автомобил

Не е необично полицијата да приведе некој љубовен пар поради секс на јавно место, бидејќи го „кршат јавниот ред“, но досега не сме слушнале некој пар да има секс откако полицијата ќе ги приведе и тоа на задното седиште на полицискиот автомобил.

Шерифот на округот Насау во Флорида, САД, пријавил токму таков случај, а учесниците во него се 31-годишниот Арон Томас и 35-годишната Меган Монданаро.

Најпрво ги воочил како ноќе возат мотори без светла, за малку предизвикувајќи сообраќајна несреќа. Ги запрел и кога видел дека се под дејство на алкохол (мирисале на алкохол и имале закрвавени очи), одлучил да ги приведе во полициската станица, па ги сместил во полицискиот автомобил.

Приведените не губеле време на задното седиште на полициското возило, туку веднаш се соблекле и им се препуштиле на страстите. Сфаќајќи што се случува, шерифот ја отворил вратата и го извлекол полуголиот Томас од автомобилот, но тој се отргнал од него и почнал да бега.

Томас бил фатен нешто подоцна како се крие зад слаткарницата во близина. На прекршоците што ги направил ја додале и кражбата бидејќи побегнал со полициските лисици на рацете.

ФОТО: EPA/ROLEX DELA PENA

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Преговорите со ЕУ за Брегзит ќе се интензивираат

saso user

Трамп и Меланија вечераа француски специјалитети кај јапонскиот цар

saso user

Во Казахстан за претседателските ибори приведени околу 100 луѓе

saso user