Број на текстови објавени денес: 93
Сцена

Убиствено деколте на американската водителка која обожава да зборува за Карлеуша ФОТО+ВИДЕО

Српската пејачка Јелена Карлеуша во 2015 година била една од главните теми во емисијата „Шоуто на Венди Вилијамс“ (The Wendy Williams Show) на една американска телевизија. Да потсетиме дека водителката Венди Вилијамс (55) тогаш коментирала како Ким Кардашијан и Бијонсе наводно го копираат стајлингот на Јелена Карлеуша.

– Ким Кардашијан го украде стајлингот на уште една личност. Нејзиното име е Јелена и таа тврди дека Ким го ископирала нејзиниот изглед. Имаме и докази. Таа е српска поп-ѕвезда и со музика се занимава 20 години и таа е српската Леди Гага. Карлеуша редовно ги поставува своите фотографии на Инстаграм – тогаш изјавила, меѓу другото, Вилијамс.

Пред неколку денови Венди Вилијамс гостувала во емисија на водителот Сет Мејерс при што во прв план ги истакнала нејзините бујни гради. „Брутално“ деколте американската водителка прво го истакнала во црниот фустан, што го носела кога доаѓала во зградата каде што се снимало.

Малку подоцна Венди се преоблекла во син долг фустан, повторно со изразено деколте, од кое „излегувале“ нејзините бујни гради.

Погледнете како сето тоа изгледало во емисијата на водителот Сет Мејерс:

Vendi Vilijams

Vendi Vilijams

FOTO: Twitter/@karleusastar

FOTO: Printskrin/Instagram

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Петиција: 70.000 луѓе досега бараат Киану Ривс да се прогласи за личност за 2019Петиција: 70.000 луѓе досега бараат Киану Ривс да се прогласи за личност за 2019

saso user

Згодниот брат на Кејт Мидлтон се сврши со Французинка ФОТО

saso user

Венецуела гладува, богатите деца на социјалистичката елита се луксузираат

ohrid_user