Број на текстови објавени денес: 79
Сцена

Мајкл Даглас и Кетрин се вселија во преубава вила ВИДЕО

Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс станаа сопственици на нова лускузна куќа која се простира на 12 хектари. Вилата се наоѓа на средина од имотот и изградена е на почетокот на триесетите години од минатиот век.

Има 22 соби, од кои осум спални и 10 тоалети.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Род Стјуарт на роденденот на ќерка си ги покани сите бивши сопруги: Фотографијата со 4. избранички го воодушеви светот! ФОТО

saso user

Конечно откриено името на новиот филм за Џејмс Бонд ВИДЕО

saso user

Освојте ручек со Џорџ и Амал во нивната вила на Комо! ВИДЕО ВИДЕО

saso user