Сцена

Кајли Џенер се соблече сосема гола за „Плејбој“ ФОТО

Кајли Џенер се соблече сосема гола и со своето момче, раперот Тревис Скот, позираше за новиот број на американскиот „Плејбој“.

Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби „лајкови“ од пет милиони обожаватели. На фотографијата Кајли Џенер носи само каубојски шешир, а тој нежно ја прегрнува.

„Кога Хјустон ќе се сретне со Л.А.“, стои во описот на фотографијата што ги „запали“ социјалните мрежи.

Нема сомнение дека новиот број на „Плејбој“ ќе урива рекорди, а обожавателите на Кајли Џенер не можат да дочекаат да ги видат сите фотографии што ги направила нивната миленичка.

FOTO: Instagram/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ештон Качер сведочел за убиството на својата девојка: Моите отисоци беа на вратата

saso user

Евровизиската песна на Италија со над 50 милиони прегледи на Јутјуб (ВИДЕО)

saso user

Принцот Хари наполни 35 години, Меган му честита на невообичаен начин ФОТО

saso user