Видео Македонија Топ вести

(Видео ексклузивно) нас варошаниве требит општина да ни плајќат шо примаме селјаци,ам на Митичов како ќе му ги сечет дрвата?!

Нецензурирано.

Дозволено превзземање исклучиво само за plusinfo.mk , dokaz.mk,makborba.mk.За останатите ЗАБРАНЕТО реемитување, поставување на Видеото на социјални мрежи.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Нарушен ЈРМ на улицата „Велко Влаховиќ“ во Струга

saso user

Пленковиќ: Амбиција на Хрватска е да обезбеди поддршка за старт на преговорите на ЕУ со Македонија и Албанија

saso user

Сончево и студено, во Скопје до три степени

saso user