Број на текстови објавени денес: 76
Здравје

Се’ додека има пчели ќе има живот, кај овој човек и полна визба тегли мед (ВИДЕО)

Пчелар ја отстранил џиновската кошница од 50 килограми, а мед се сливал од плафонот на куќата. Видео снимката на отстранувањето саќе преполн со мед од џиновската кошница стана хит на интернет.

Погледнете од видеото подолу:

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Пет комбинации на храна кои не се добри за вашето здравје, меѓу нив се млекото и бананата

saso user

Добро размислете пред да ги исфрлите млечните производи од исхраната!

saso user

Бучавата нѐ толчи нон-стоп, ниеден закон не може да ја замолчи

saso user