Број на текстови објавени денес: 81
Сцена

Хари Стајлс и Мили Боби Браун „уловени“ како танцуваат на концерт на Аријана Гранде (ВИДЕО)

Пејачот Хари Стајлс и ѕвездата на „Stranger Things“, Мили Боби Браун, биле „уловени“ како танцуваат на концерт на Аријана Гранде во Лондон.

Во едно видео тие може да се видат како уживаат во песните на Гранде, а во друго, тие си прават муабет за време на друга песна.

Петнаесетгодишната Мили била долго време фан на Аријана и Хари.

Rosie;@rosiexwh

HARRY STYLES IS LITERALLY 5 METRES AWAY FROM ME WTF

Rosie;@rosiexwh

Enjoy this video of Harry Styles and Millie Bobby Brown dancing

Embedded video

514 people are talking about this

Rosie;@rosiexwh

HARRY STYLES IS LITERALLY 5 METRES AWAY FROM ME WTF

Rosie;@rosiexwh

Harry Styles dancing to break free

Embedded video

79 people are talking about this

Rosie;@rosiexwh

HARRY STYLES IS LITERALLY 5 METRES AWAY FROM ME WTF

Rosie;@rosiexwh

Harry and Millie are chatting :)) (okay I’ll probably stop Live tweeting now and I’ll upload more content after)

Embedded video

696 people are talking about this

ФОТО: EPA / NIGEL RODDIS

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Меган Маркл ќе биде уредничка во „Вог“: Откриени детали од тајниот договор

saso user

Ријана не го остава арапскиот милијардер – уловени во Италија (ФОТО)

saso user

Џеј Зи – од дилер на дрога стана првиот рапер милијардер на светот

saso user