Број на текстови објавени денес: 69
Сцена

Фото: Емили Ратајковски позираше без градник

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова разголена фотографија на својот Инстаграм профил.

На фотографијата која собра повеќе од 800 илјади лајкови, манекенката позира топлес а градите ги прекрива со својата рака.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Научниците потврдија дека има совршено тело, а сега има 40 кг вишок! ФОТО

saso user

Русинот кој ќе настапи на Евровизија: Не ги гледајте обложувањата!

saso user

Ниеден издавач не сака да ги објави мемоарите на Вуди Ален

saso user