Балкан

Жена тепа маж на плажа во Улцињ (ВИДЕО)

Деца се преплашија, вака очевидци ја коментираат тепачката помеѓу средовечни жена и маж, додека снимаат на плажа Улцињ, Црна Гора.

Видеото е објавено на фејсбук-групата Црногорски времеплов и поттикна бројни коментари.

Друга жена се обидува да ги раздели, но тешко и оди.

„Еве нешто криминално од Улцињ“, стои во описот на видеото.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Хит на Фејсбук во БиХ: Имам 70 години, куќа, стан, викендичка и добра пензија, а барам жена

saso user

Шентоп: Откази за 30.000 турски полицајци за поврзаност со пучот во 2016 година

saso user

Србите не дојдоа за Бадник во Ѓаковица, косовските невладини сепак протестираа

saso user