Здравје

Освен за ајвар, слатко и кисели кратавички, од теглите може да направите кративен декор (ВИДЕО)

Ако мислевте теглите може да ги искористите само за ајвар, слатко или кисели краставички се лажете. Вклучете ја вашата креативна сијаличка и искористте ги теглите кои ви се вишок за да ја изразите креативност.

Еве неколку идеи како да ги искористите и да направите уникатен декор во вашиот дом.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Детето мора да се „вакцинира“ со фрустрации додека е уште мало

saso user

Енергетските пијалоци можат да предизвикаат срцеви проблеми

saso user

Зошто не треба да ги замрзнувате млекото и павлаката?

saso user