Број на текстови објавени денес: 77
Здравје

Освен за ајвар, слатко и кисели кратавички, од теглите може да направите кративен декор (ВИДЕО)

Ако мислевте теглите може да ги искористите само за ајвар, слатко или кисели краставички се лажете. Вклучете ја вашата креативна сијаличка и искористте ги теглите кои ви се вишок за да ја изразите креативност.

Еве неколку идеи како да ги искористите и да направите уникатен декор во вашиот дом.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Казна од 2.500 евра за невакцинирани деца?

saso user

Зошто е важно веганите да јадат кикирики?

saso user

Контрацептивни пилули за мажи

saso user