Број на текстови објавени денес: 70
Мода

Еве како да врзете турбан, а да изгледате модерно и шик (ВИДЕО)

Доколку ова лето сакате да бидете шик на плажа или едноставно сакате да бидете модерни во вашето секојдневие, еве еден предлог како марамите кои шо ги имате по дома можат да ги искористите.

Потребно ви е малку креативност во изборот на марамите и боите, а останатото ќе го најдете во видеото подолу.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Оваа година без ревија на најубавите жени на светот? „Викторијас сикрет“ го откажа шоуто! ФОТО

saso user

Кои грешки ги правите при лакирање на ноктите?

saso user

Мачка ноншалантно прошетала по модната писта на Кристијан Диор ВИДЕО

saso user