Сцена

Мајли и Лијам не планираат да се разведат во блиска иднина

Се чини дека врската на Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт не е завршена, пренесува „Космополитан“.

Иако разделени, не помина долго откако Сајрус беше уловена како се бакнува со девојка.

Според извори на „Пипл“, постојат шанси парот да се смири.

Лијам на Инстаграм и посакал на Мајли „само здравје и среќа понатаму“.

– Тие се договорија да направат пауза и да поминат време поддалеку еден од друг. Но, ова не значи дека тука е крајот. Има надеж дека ќе бидат повторно заедно – рекол изворот за „Пипл“.

Наводно, проблемите кои застанале на патот на парот, ги имало и во минатото, па биле пребродени.

Како што се наведува, не може да се очекува документи за развод во блиска иднина. Но, тоа што може да се очекува е нова музика од Сајрус, која објави фотографија од студио.

ФОТО: EPA / ETIENNE LAURENT

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Првото бебе што го посвои Анџелина Џоли стана полнолетен и се сели од дома

saso user

„Мадам Тисо“ ги одвои восочните фигури на Меган и Хари од кралското семејство ФОТО

saso user

Пред врската со Роналдо работела како чистачка: Како животот на Георгина се промени од корен! ФОТО

saso user