Македонија Урбани вести

ЈК Травел со задоволство Ви го најавува големиот спектакуларен концерт на Групата „Нокаут“ во Битола

ЈК Травел со задоволство Ви го најавува големиот спектакуларен концерт на Групата „Нокаут“ во Битола.
Овој музички спектакл ќе се одржи во СН Сообраќајниот центар а на истиот специјални гости ќе бидат Игор Џамбазов и групата „Фолтин“.
Карти во претпродажба на сите продажни места на Купи Карти За Се и во канцелариите на ЈК Травел по цена од 250 денари.
Карти на влез 400 денари

Подетални информации и резервации:
📞 Битола 047 208 811; 047 220 248;
📞 Скопје (02) – 6131000; 075 351 099
📞 Штип 032 609 221
📞 Куманово (031)-444803

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Игор Југ: Кој ќе најми ветеринарен техничар да го убие Заев и каде е налогодавачот?

saso user

Кривична пријава за две лица поради „фалсификување исправа“ и „употреба на исправа со невистинита содржина“

saso user

Богоевски: Мој е гласот во „бомбата“, не нарачував кокаин, туку масло од канабис

saso user