Број на текстови објавени денес: 60
Македонија Топ вести

Заев: Нема да дозволам еден суетен новинар и еден педер да ја урнат оваа власт! (ВИДЕО)

Секако дека нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и да ме извини ЛГБТИ заедницата, еден педер, да ја симнат оваа влада од власт. Не, изјави вечерва премиерот Зоран Заев.

– Ќе се бориме до крај затоа што секој што се инволвирал секако ќе носи одговорност – рече Заев.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

„Сите сити“ и „Оброк за сите“ се добри решенија за распределба на вишокот храна

saso user

Двајца скопјани каснати oд кучиња скитници

saso user

Скопјанец крадел златни ланчиња со велосипед, се закити со обвинение

saso user