Број на текстови објавени денес: 0
Сцена

Тифани Трамп од Црна Гора отишла директно во Грција: Ужива со момчето, но се „шушка“ дека тоа е само маска – таа има голем проблем!

Од Црна Гора отишла директно во Грција: Ќерката на Трамп ужива со момчето, но се шушка дека тоа е само маска – таа има голем проблем!

Тифани Трамп минатата недела беше во Црна Гора, а потоа се упатила кон едно грчко хит летувалиште. Покрај неа е и грчкото момче Мајкл Булос.

Богатиот наследник од Нигерија и најмладата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп – Тифани Трамп се фотографирани во Миконос.

Тифани и нејзиното момче баш уживаат во овој дел на Грција, а тоа може да се забележи и по изразот на нивните лица.

Меѓутоа, можеби не е сè така совршено како што изгледа. Се зборува дека здравствената состојба на богатата наследничка е загрозено, па сега е во потрага по медицинска помош.

Се коментира дека Тифани за неколку месеци видно се здебелила, односно дека физички многу се променила, а не се знае дали причинината е токму здравствениот проблем.

FOTO: Profimedia/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Дачиќ со шокантно тврдење: Лекарите му дале нешто на Шабан, по што не се разбудил!

saso user

Транссексуалката што ќе го отвори Евросонг ќе ги збесни верниците ширум Европа ВИДЕО

saso user

„Беверли Хилс“ бележи најголем пад на гледаноста летово

saso user