Број на текстови објавени денес: 14
Сцена

Тифани Трамп од Црна Гора отишла директно во Грција: Ужива со момчето, но се „шушка“ дека тоа е само маска – таа има голем проблем!

Од Црна Гора отишла директно во Грција: Ќерката на Трамп ужива со момчето, но се шушка дека тоа е само маска – таа има голем проблем!

Тифани Трамп минатата недела беше во Црна Гора, а потоа се упатила кон едно грчко хит летувалиште. Покрај неа е и грчкото момче Мајкл Булос.

Богатиот наследник од Нигерија и најмладата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп – Тифани Трамп се фотографирани во Миконос.

Тифани и нејзиното момче баш уживаат во овој дел на Грција, а тоа може да се забележи и по изразот на нивните лица.

Меѓутоа, можеби не е сè така совршено како што изгледа. Се зборува дека здравствената состојба на богатата наследничка е загрозено, па сега е во потрага по медицинска помош.

Се коментира дека Тифани за неколку месеци видно се здебелила, односно дека физички многу се променила, а не се знае дали причинината е токму здравствениот проблем.

FOTO: Profimedia/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Шарлиз Терон: Веќе 10 години немам момче

saso user

„Старателство“ добитник на Цезар за најдобар филм

saso user

Изводот на Арчи ги откри професиите на Хари и Меган

saso user