Број на текстови објавени денес: 11
Балкан

Србин осуден на 16 години робија, за да плати струја нудел малолетничка на пријатели

Апелациониот суд во Ниш ја потврдил пресудата за 72-годишникот, кој од 2013 до февруари 2018 година ја терал на сексуални односи својата 15-годишна поќерка.

Тој прв пат ја обљубил кога имала само девет години, а потоа, главно да плати сметки за струја, им ја нудел и на други лица.

Девојката побегнала во февруари минатата година и го пријавила случајот во полиција.

Седумдесет и двегодишник од Зајечар, кому монструмот му ја нудел својата поќерка за да плати сметка за струја од 11.000 српски динари, веднаш го признал делото и добил казна затвор од година дена.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Го убил чичко му, па рекол „Поради него не се оженив“, хорор во Србија (ВИДЕО)

saso user

За сексуално злоставување на дете уапсен поранешен министер за образование на Република Српска

saso user

Анкетна комисија ќе испитува дали Мета го прекршил Уставот

saso user