Број на текстови објавени денес: 27
Сцена

Кетрин Зета Џонс со длабоко деколте на Капри

Актерката Кетрин Зета Џонс (49) деновиве е снимена на прекрасниот остров Капри во Италија, во друштво на нејзиниот сопруг, 74-годишниот актер Мајкл Даглас.

Двајцата оделе на забавата за 60. роденден на познатиот бизнисмен Лоренс Строл чија инспирација за роденденот биле 20-тите години. Таа била облечена во романтичен црн фустан со длабоко деколте дополнително украсено со впечатлив ѓердан. Носела сандали на висока потпетица, чантичка со реси, висечки обетки и ретро фризура.

Преземањ
Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Весна Бејби Петрушевска прослави јубилеј, 25 години брак со МНТ

saso user

Камерон Дијаз, некогаш најплатената актерка, открива зошто повеќе нема да глуми

saso user

Ќерката на Мајкл Џексон за контроверзниот документарец за татко ѝ: Зарем мислите дека ќе го уништите неговото име?

saso user