Број на текстови објавени денес: 0
Свет

Маж возел тигар во кабриолет, скокнал среде улица (ВИДЕО)

На улиците во градот Иваново, во Ивановската област во Русија, снимена е неверојатна сцена.

Маж во својот кабриолет возел тигар, но додека чекале во колоната возила на улица, тигарот скокнал од автомобилот.

Видеото на Јутјуб е прикачено пред четри дена.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

СЗО: Во Либија загинале 147 лица, повредени се 614

saso user

Масакр во Нов Зеланд, загинаа повеќе од 40 луѓе во напад на две џамии (ВИДЕО)

saso user

Моќниците од Европа на состанок со лидерот на Кина

saso user