Спорт

Најсмешните инсерти од Вимблдон 2019 (ВИДЕО)

Погледнете ги најсмешните инсерти од годинешното издание на Вимблдон.

Прскање со вода, дофрлање од публиката, удари со топки…

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ливерпул сака да потпише нов договор со Клоп

saso user

Безбедносни причини го одложија натпреварот на женските екипи помеѓу Косово и Русија

saso user

Милнер: За прв пат во мојот живот ќе бидам фан на Манчестер Јунајтед

saso user