Број на текстови објавени денес: 0
Бизнис Топ вести

НОВИОТ „Мерцедес Мајбах“ S 600 постана Хит кај македонската Елита!!

Новите ѕверови на 4 тркала веќе крстарат низ РСМ .Во РСМ се повеќе купувачи на луксузниот  „Мерцедес Мајбах“ S 600.Осовната цена на овој убаец изнесува 300.000 Евра,основна верзија, додека со фул опрема , по желба на купувачот,секако , достигнува и до 600.000 Евра.Според податокот до кој дојде Охридскај, во РСМ до сега се продадени околу 12 вакви ексклузивни „Мерцедес Мајбах“ S 600 , а како сопственици се појавуваат дел од бизнис елитата,онаа која работи на бело ,а и она која работи на Црно….!!

Mercedes-Maybach S600 auto magazin beograd

Mercedes-Maybach S600 auto magazin beograd

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Заев бара оставка од директорот на затворот „Шутка“

saso user

АНКЕТИТЕ НА ВМРО ДПМНЕ ПОКАЖУВААТ ГОЛЕМА ПОБЕДА НА КОНСТАНТИН ГЕОРГИЕВСКИ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК НА ОХРИД

saso user

Граѓаните ќе добиваат документи од фотелја

saso user