Број на текстови објавени денес: 124
Сцена

Најсексапилниот фраер на планетата го нападнаа дека се „запустил“ и „здебелил“ поради оваа фотографија ФОТО

Сите знаеме како изгледа како Џејсон Момоа (39) и сите знаеме дека тој е најсексапилниот маж на планетата, и речиси нема жена која останува имуна на мускулите и која не ја залудел.

Фотографијата на Џејсон која кружи по интернетот предизвика лавина од коментари, главно негативни, бидејќи најсекси мажот на оваа фотографијабаш и ги нема оние моќни мускули кои се наоѓаат во неговите фотографии на Инстаграм.

„Заборавивте да му ги фотошопирате мускулите“, „Изгледа како некое татенце“, „Се здебелил и се запуштил“, се само некои од критиките.

Jason Momoa

FOTO: PROFIMEDIA

FOTO: Instagram/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Цел Инстаграм ѝ се смее на Бритни за фотографијата со прстите на нозете ФОТО

saso user

Винсан Касел ја преболе Моника Белучи

saso user

Гранде во Манчестер две години откако бомбашот-самоубиец уби нејзини фанови

saso user