Број на текстови објавени денес: 121
Сцена

Лука Лазукиќ ја претепал Беквалац бидејќи дознал дека се забавувала со познат тенисер

Минатата година во април како бомба одекна веста дека Лука Лазукиќ ја претепал Наташа Беквалац, откако таа во телефонот му пронашла љубовни пораки. Но тоа не било се, пишува „Курир.рс“.

Имено, тој ја претепал бидејќи дознал дека и таа била во врска со тенисерот Илија Бозољец. Тогаш Лазукиќ дознал за таа врска па полудел и ја претепал Наташа, но и сите се прашувале која е мистериозната жена поради која Наташа направила скандал во нивното семејство.

Како што дознава српски „Курир“, во прашање била нејзина колешка Милена П., менаџерка на еден белградски хотел. Токму таа била личноста која на Лазукиќ му раскажала за врската на Наташа со тенисерот, што била иницијала капсула за скандалот во нивното семејство.

Foto: Marina Lopičić, Starsport Srdjan Stevanovic, Damir Dervišagić/Kurir.rs

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ФХ3Х дел од визуелните ефекти на Годзила

saso user

Ова е убавицата со која Џони Деп се бакнуваше во Белград, a планира и свадба со Русинката ФОТО

saso user

Лозано со нов сингл пред скопскиот концерт – „Мајко“ ВИДЕО

saso user