Број на текстови објавени денес: 0
Балкан Топ вести

„БМВ“ разнесе „шкода“ , цело семејство во кома ВИДЕО

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која три лица се тешко повредени.

На снимка се гледа како „бмв“со огромна брзина и без кочење удира во „шкода“ во која биле семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

На патот Стење-Царев Двор, ресенско, запленети околу 23 килограми марихуана

saso user

Муареми: Ставревски беше во Финансиска полиција за исказ во предистрага

saso user

Експлозија на пазар во Загреб, нема повредени

saso user