Број на текстови објавени денес: 121
Сцена

Џони Деп зграпчи згодна русокоса и танцува на народни песни во Будва? ВИДЕО

Актерот, продуцент и музичар Џони Деп наводно е снимен во Будва во друштво на русокоса девојка со која танцува на песна од српската фолк-пејачка Ана Бекута.

Во видеото кое кружи по Инстаграм се гледаат наводно холивудскиот актер и за јавноста непозната девојка како танцуваат на песната „Златиборске зоре“.

Многумина не веруваат дека тоа е Деп. Холивудскиот актер, има дури четири дублери, кои наместо него снимале поедини сцени за филмот „Минимата“, што некои ги навело да помислат дека на видеото не е актерот, туку некој од неговите дублери.

Деп на почетокот на годината престојуваше во Белград, снимајќи го филмот „Минимата“, подоцна се префрли во Тиват со приватен авион, на црногорската ривиера требаше да се задржи една недела, со можно продолжување.

FOTO: Skrinsot
Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Пинк се скара со обожавателите поради фотографијата од голиот син ФОТО

saso user

Џастин Бибер го предизвика Том Круз на „тепачка“, но доби и предлог облог

saso user

Џастин Бибер се повлекува од сцената поради психички проблеми

saso user