Број на текстови објавени денес: 121
Македонија Топ вести

Некој во апсана ќе се беси, Груевски ќе си прави нов секси филм?!

Некој во апсана ќе се беси, Груевски ќе си прави нов секси филм?!

Фотографија на Bobi Ilievski.

Фотографија на Ivor Mickovski.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Од октомври студентите во „Кузман“ ќе се греат на парно

saso user

Шефот на ОБСЕ повика СЈО да продолжи непречено да работи

saso user

Груевски како Баба Ванѓа

saso user