Македонија

Видео: Црн ден на сообраќајниот правец Кичево – Охрид 

Црн ден на сообраќајниот правец Кичево – Охрид

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Кичевчанец пронајден мртов на патот кон Демир Хисар

saso user

Премиерот Заев: Реформите се спроведуваат, Северна Македонија ќе добие датум за почеток на преговорите со ЕУ

saso user

Холандскиот парламент в четврток ќе дебатира за проширувањето

saso user