Број на текстови објавени денес: 121
Македонија

Видео: Црн ден на сообраќајниот правец Кичево – Охрид 

Црн ден на сообраќајниот правец Кичево – Охрид

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Сведок од УБК на „Таргет – Тврдина“: Открив кој е Лијаве, кога соговорникот рече „Добро утро, Рамковски”

saso user

ОЈО поднесе обвинение против пет лица за трговија со дете

saso user

Утре ќе има пороен дожд и грмежи

saso user