Македонија Топ вести

Рашковски: На народот му треба добар ќотек, некој да го ишамара за да се свести каде е?!

Говорот на Рашковски, дека на народот му треба добар ќотек и добро гушкање, нема да ја коментираме, секој сам нека се пронајде?!

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ситуацијата во „ОХИС” под контрола, нема место за паника – уверуваат надлежните

saso user

Предлог-законите за основното образование и за наставниците патуваат во Собранието

saso user

Заев: Уставните промени ни го преполовија рејтингот, ако се тешиме Ципрас падна 11 отсто

saso user