Македонија Топ вести

Рашковски: На народот му треба добар ќотек, некој да го ишамара за да се свести каде е?!

Говорот на Рашковски, дека на народот му треба добар ќотек и добро гушкање, нема да ја коментираме, секој сам нека се пронајде?!

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Заев најави заминување и остави аманет за структурни реформи на образованието до април

saso user

Поради „килави“ тендерски постапки, нема учебници по сите предмети

saso user

Петровска: Несогласувањата со Чулев скоро се надминати, ама кривичната останува

saso user