Број на текстови објавени денес: 0
Сцена

Ријана се испијани пред камери и со едно признание ги изненади обожавателите ВИДЕО

Ријана учествувала во предизвикот на Ден пиење со познатиот американски водител Сет Мејерс.

Двајцата неколку часа пиеле и мешале различни пијалаци, а пејачката не се двоумела да се испијани пред камерите. Ријана пиела пиво, коктели и жестоки пијалаци, се смеела на коментарите на водителот и го завршила шоуто со Мејерс,а денот завршил така што Мејерс се шминкал со шминките од брендот „Фенти“, што е во сопственост на Ријана.

Ријана пијана им се допаднала на своите обожаватели кои сметаат дека е урнебесна и слатка кога ќе се напие алкохол. а многумина забележале дека почнала да зборува на силен акцент од Барбадос во алкохолизирана состојба.

Пејачката ги изненадила фановите кога признала дека не погледнала ниту една епизода од серијата „Играта на троновите“.
Видео со пијаната Ријана за само два дена го прегледаа два милиони луѓе.

Преземањето на оваа содр
Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Памела Андерсон жестоко му се одмазди на Рами Адил, му го уништила трансферот од соништата

saso user

Андерсон: Ми недостига насмевката и детската љубопитност на Асанж

saso user

Децата на Шабан Шаулиќ уште не можат да го видат телото на татко им

saso user